1 A OBYCZAJE ZNA !!!!!!

W kwietniu w naszej szkole uczniowie klasy 1 a z wychowawcą Anną Kamińską-Kuś poznawali tradycje i zwyczaje związanych ze świętami Wielkanocnymi. Kształtując szacunek wobec dorobku przeszłych pokoleń uznaliśmy potrzebą ochrony tradycji. Postanowiliśmy przygotować pisanki na godzinie wychowawczej techniką zdobienia jaj cekinami.
Zorganizowaliśmy konkurs na najładniejszą pisankę klasową w której wzięły udział wszystkie klasy naszego gimnazjum.
Komisja w składzie :
Paulina Błasiak, Karolina Fuksiewicz, Klaudia Kwasiborska, Emilia Mikulska, Marcelina Wawrzyniak oceniły sposób wykonania, pomysł, symbolikę wielkanocną.
I miejsce zajeła pisanka uczniów klasy 2 c.Wyróżniono ją za połaczenie elementów wielkanocnych z imionami uczniów.
II miejsce zajęła klasa 3 a za połaczenie różnorodnych technik oraz staranność wykonania.
Na trzecim miejscu uplasowali się uczniowie klasy 1 b za kreatywność w postrzeganiu świąt Wielkiej nocy.
P.B.z klasy 1 a