Dzień Dziecka w świetlicy środowiskowej

Po raz kolejny wolontariusze z Gimnazjum nr 2 im. Armii Krajowej w Oleśnicy pokazali , ze maja wielkie serce.

Drugiego czerwca uczniowie klasy 2b wraz z opiekunem, Beatą Rubaszewską udali  się do świetlicy środowiskowej aby wręczyć swoim młodszym kolegom i koleżankom prezenty z okazji ich święta. Przygotowania do tego dnia trwały ponad miesiąc. Fundusze zostały zebrane m.in. z przeprowadzonej  na terenie szkoły akcji „puszka” polegającej na zbiórce puszek, jak również sprzedaży babeczek europejskich przez Szkolny Klub Europejski.  Zdobyte w ten sposób fundusze zostały przeznaczone na zakup słodyczy, które  wraz z datkami od rodziców przekazano naszym podopiecznym.

W ten sposób udało się przygotować paczki , które wzbudziły ogromną radość wśród naszych młodszych kolegów i koleżanek.