Egzamin się odbył

W dniach 19-21 kwietnia 2017 roku uczniowie klas trzecich wzięli udział w ogólnopolskim egzaminie gimnazjalnym. W skład części pierwszej egzaminu wchodziła historia i wos oraz j.polski polski. Drugą cześć stanowiła matematyka oraz przedmioty przyrodnicze (biologia, chemia, fizyka i geografia).  Ostatnią zaś wybrany język obcy.
Nie obyło się bez stresu, ale i kilku zabawnych sytuacji. Mimo stresu uśmiech na naszych twarzach wywołały zdjęcia ze szkolnych legitymacji i dowodów osobistych naszych kolegów i koleżanek. Niewiarygodne jak się zmieniliśmy! Kiedyś pyzaci podstawówkowicze, teraz lekko zestresowani egzaminem giomnazjaliści.
Koniec końców egzamin już za nami, a na wyniki pozostało nam czekać do 16 czerwca.

Agata Szczęśniak 3a