Gimnazjaliści z Dwójki wzięli udział w  licytacji 25. Finału WOŚP

W dniu 15.01.2017 r. Samorząd Szkolny wraz z przedstawicielami klasy 3a reprezentowali Gimnazjum nr 2 im. Armii Krajowej w Oleśnicy podczas corocznej licytacji 25 Finału WOŚP. Uczniowie gimnazjum spotkali się z panią wicedyrektor  M. Czapigą – Maciąg przed salą widowiskową BiFK, aby wspólnie wejść na widownię. Tam o 16:30 zaczęła się tegoroczna licytacja WOŚP.

O godz. 16.35 do Reprezentacji Szkoły dołączyła Dyrektor gimnazjum Dorota Rasała-Świtoń wraz z rodziną. Na licytację zostało przekazanych wiele przedmiotów m.in. robótki wykonane metodą decupage, fotografie, obrazy, gadżety kolekcjonerskie z logiem WOŚP, koszulki i wiele innych.

Reprezentacji Szkoły z wielkim trudem, wynikającym z zapału licytujących udało się wylicytować: kubek termiczny z logiem WOŚP, czerwoną poduszkę z logiem WOŚP i sowę – lampkę na łączną sumę 350 złotych.

Po pierwszej części licytacji nastąpiła przerwa techniczna. Czas ten umiliła zebranym, uczennica Gimnazjum nr 1, która pięknie zaśpiewała utwór John”a Legend”a pt. “ All of Me”.

Sympatycznej atmosfery nie zakłócił nawet alarm, który na szczęście okazał się fałszywym. Licytacja została kontynuowana, mimo nagłego incydentu. Licytacja zakończyła się pomyślnie o godz. 18.30.

Klaudia Fryzowska – wraz z opiekunem

*zdjęcia własne, oraz dzięki uprzejmości portalu: Olesnica24.com