Grant dla Gimnazjum nr 2 Oleśnicy.

logo_bzwbk_santander_30712

6 grudnia 2016 r rozstrzygnięty został konkurs grantowy „Bank Ambitnej Młodzieży” którego organizatorem jest Fundacja Banku Zachodniego WBK S.A. W efekcie prac jury, Gimnazjum nr 2 w Oleśnicy zostało wsparte grantem w wysokości 8 150 zł na realizację autorskiego projektu: „Jak wychować Robota? – Festiwal robotów w Gimnazjum nr 2 w Oleśnicy.”

Główny cel projektu:

Zaszczepienie w młodych ludziach pasji do robotyki, kreatywności oraz zaangażowania w rozwiązywanie problemów zaprocentuje w przyszłości. Wiedza przekazana w sposób ciekawy, nowoczesny i interesujący dla uczniów jest kluczem do sukcesu, a  aby to osiągnąć trzeba zacząć działać już dziś.


Czym jest BAM?

Fundacja Banku Zachodniego WBK chce być partnerem dla instytucji wychowawczych i organizacji  młodzieżowych, które skupiają ambitnych, twórczych i odpowiedzialnych młodych ludzi wokół inicjatyw edukacyjnych, obywatelskich i społecznych.

Program Bank Ambitnej Młodzieży (BAM) ma na celu uświadomienie młodym ludziom, że od wykształcenia, inicjatywy, aktywności i działalności społecznej zależy nie tylko ich własna przyszłość, ale także przyszłość lokalnego środowiska, narodu i państwa polskiego.

Bank Aktywnej Młodzieży WBK