Ogólnopolski Tydzień Kariery w Powiecie Oleśnickim

17 października 2016 r. na Zamku Książąt Oleśnickich rozpoczął się Tydzień Kariery w Powiecie Oleśnickim. Tematem przewodnim tegorocznej edycji wydarzenia brzmi „Zostań autorem własnej kariery”. Organizatorem tego działania jest Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury przy współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Oleśnicy.
Nasi uczniowie uczestnicząc w tym przedsięwzięciu mieli okazję usłyszeń jak wyglądała droga do kariery znanych przedsiębiorców i postaci z naszego powiatu. Wysłuchali interesującego wykładu Pani dr Joanny Minty : „Od aktora do autora – różne oblicza kariery.”
19 października uczestniczyliśmy w warsztatach : Kuźnia menedżerów. Uczniowie dowiedzieli się jaki wpływ na budowanie kariery ma angażowanie się w wolontariat, projekty i wymiany międzynarodowe.
Koordynatorem projektu była pani Wioletta Leśniowska – doradca zawodowy / coach w PCEiK.