Spotkanie uczniów Gimnazjum nr 2 im Armii Krajowej z Policją

W dniu 11.01.17 odbyło się spotkanie uczniów Gimnazjum nr 2 im Armii Krajowej z Policją w Miejskiej  Bibliotece na ul. Reja. Młodzież zapoznała się z zasadami zachowania podczas ataku terrorystycznego oraz warunkami bezpiecznego korzystania z internetu, przykładami cyberporzemocy i jak się przed nią chronić.Spotkanie trwało ok. 1 godziny, podczas której uczniowie otrzymali ulotki na temat terroryzmu i ataków w szkole. Młodzież mogła zobaczyć także prezentację multimedialną , która pokazała im  jak zachowywać się podczas ataku terrorystycznego i jak radzić sobie z cyberprzemocą. Uczniowie w skupieniu słuchali wskazówek i porad, których udzielała Policja oraz chętnie uczestniczyli w dyskusji, odpowiadając na zadawane pytania.Wszyscy uczestnicy spotkania byli bardzo zadowoleni z wielu informacji jakie otrzymali.