Świąteczny jarmark

Święta Bożego Narodzenia są wyjątkowe. I my staraliśmy się uświetnić ten cudowny czas, dlatego 22.12.2016 odbył się jarmark szkolny organizowany przez SU, w którym brały udział wszystkie klasy naszej szkoły.
Klasy przygotowały różne wypieki,stroiki czy ozdoby świąteczne.Asortyment był imponujący. Młodzież prześcigała się w pomysłach na dekorację swoich stoisk, dodając w tle dźwięki kolęd i świątecznych melodii. Komisja składająca się z dyrekcji i nauczycieli oceniała wystrój stoisk, higienę pracy oraz estetykę i asortyment. A ile było zachwytów !Okazuje się ,że pomysłowość gimnazjalistów jest nieograniczona.
Dodatkowo na przerwach wspólnie kolędowaliśmy przy akompaniamencie naszych koleżanek i kolegów uzdolnionych muzycznie, a pod czujnym okiem Pani Teresy Cieśli.
Tak uczymy się samodzielności , a przy okazji miło się bawimy .

Daria Maniak kl. 3a