Fundatorzy sztandaru

KIM SĄ FUNDATORZY GWOŹDZIA? 

  1. EWA, JAN BRONŚ
  2. DANUTA LEŚNIEWSKA
  3. ANDRZEJ ŻUK
  4. INFUŁAT WŁADYSŁAW OZIMEK
  5. PRAŁAT JAN SUCHECKI
  6. LIDIA, JANUSZ MARSZAŁEK
  7. JADWIGA, HENRYK BERNACKI
  8. RADA MIASTA OLEŚNICY
  9. TERESA, WALERIAN PIETRZAK
  10. BOGDAN SABAT
  11. BOŻENA, JERZY BATÓG
  12. STANISŁAW GARBICZ
  13. KRZYSZTOF LENTKA
  14. KRZYSZTOF WOŹNIAK
  15. IWONA, KARZIMIERZ CYMBALISTY
  16. ANNA GÓRKA
  17. MAJA, MAREK JEDYNAK
  18. ANNA, WACŁAW KUŹMA
  19. KRZYSZTOF, ZBIGNIEW PERDEK
  20. ELŻBIETA, LESZEK CIELIBAŁA
  21. MARZENNA, MAREK CHOJNACKI
  22. ARKADIUSZ HARASIMOWICZ
  23. JOLANTA, ZBIGNIEW KNYSAK
  24. MAGDALENA KOPECKA – CENTRUM JĘZYKOWE
  25. MONIKA MIKUŚ-MACHAŁA
  26. ZUZANNA, JERZY MACKIEWICZ
  27. DOROTA, ARKADIUSZ ONYŚKO
  28. EMILIA, KRZYSZTOF PIÓREK
  29. IWONA, BARTŁOMIEJ SIWECKI
  30. ANDRZEJ SUSIDKO
  31. EWA, JACEK SZELERSKI
  32. TOMASZ URBANIAK
  33. IZABELLA, RYSZARD WÓJCIŃSKI
  34. POWIATOWA KOMENDA POLICJI
  35. TERESA, WIESŁAW ŻYŁA
  36. G.K. SP.Z.O.O OLEŚNIA
  37. FIRMA PIAN-HAL
  38. FIRMA IMPET
  39. ZBŻZ i ORWP im. ZIEMI OLEŚNICKIEJ
  40. ZWIĄZEK NAUCZYCIELSTWA POLSKIEGO
  41. NSZZ ,,SOLIDARNOŚĆ’’ PRACOWNIKÓW OŚWIATY I WYCHOWANIA
  42. SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA ,,ZACISZE’’
  43. MARIENSCHULE GOLDENSTED – NIEMCY
  44. GIDEONSBERGSSKOLAN- SZWECJA-VASTERAS
  45. I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OLEŚNICY
  46. II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OLEŚNICY
  47. SAMORZĄDOWE GIMNAZJA MIASTA OLEŚNICY
  48. SAMORZĄDOWE SZKOŁY PODSTAWOWE MIASTA OLEŚNICY
  49. SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLA MIASTA OLEŚNICY
  50. PRACOWNICY GIMNAZJUM NR 2
  51. SAMORZĄD UCZNIOWSKI GIMNAZJUM NR 2
  52. KLASA IA DANUTA WRZEŚNIEWSKA
  53. KLASA I B SYLWIA PAKOS
  54. KLASA I C ALEKSANDRA ŚWIĄTEK
  55. KLASA I D PAWEŁ WELICZKO,
    II C wych. SEBASTIAN JAKUBCZAK
  1. KLASA I E ANNA KAMIŃSKA -KUŚ
  2. KLASA II B MAŁGORZATA JANICKA
  3. KLASA II D MAŁGORZATA TAJAK-SKROK
  4. KLASA II E BOGUSŁAWA JAROS
  5. KLASA IIIA MAŁGORZATA SOŚNIAK
  6. KLASA III B BEATA RUBASZEWSKA
  7. KLASA III D LIDIA ROPUSZYŃSKA
  8. KLASA III F EDYDA PUCHALSKA
  9. ABSOLWENCI I ROCZNIKA GIMNAZJUM NR 2
  10. DOROTA RASAŁA, MAŁGORZATA CZAPIGA MACIĄG

Fundatorzy Sztandaru