UCZNIOWIE GIMNAZJUM NR 2 W OLEŚNICY POŻEGNALI ZIMĘ NA LODOWISKU

21 marzec to bardzo ważny dzień dla każdego ucznia. Jest to pierwszy dzień wiosny , jak również dzień wagarowicza. Wręcz wskazane jest ( zgodnie z tradycją) aby w tym dniu udać się na wagary. Chyba, że…… No właśnie chyba, że oferta zajęć będzie tak atrakcyjna jak w naszej szkole. Bo po cóż się błąkać po ulicach kryjąc się przed rodzicami, sąsiadami , czy też strażą miejską . Lepiej ten dzień spędzić na lodowisku! Uczniowie Gimnazjum nr 2 tak właśnie uczynili. Niektórzy nigdy nie jeździli na łyżwach albo dość dawno temu. Mimo to wszyscy świetnie sobie poradzili. Było dużo radości, śmiechu i upadków. Na szczęście poza stłuczoną pupą nikomu nic się nie stało. Oprócz łyżew uczniowie podzieleni na drużyny rozwiązywali wiosenne zadania podczas podchodów nad stawami miejskimi.

Wycieczka była bardzo udana i już dzisiaj uczniowie pytają się o kolejny raz. Tak więc do kolejnej zimy, którą gorąco żegnamy i wiosno ! Przybywaj!

Rzecznik Prasowy Gimnazjum nr 2 im. Armii Krajowej